נתניה שנייה בליגה בשמירה על שער נקי

26/12/2017 22:15 | מאת: צווות האתר

נתניה גברה 0-3 על הפועל עכו למרות יכולת חלשה, בעיקר במחצית הראשונה. צוות האתר מסכם את מה שראינו בצפון, מציין כמה נתונים סטטיסטיים יוצאי דופן על הקבוצה ומסתכל במבט לעתיד - לחודש הגורלי ולגביע המדינה.

גלעד שפריר, כתב בכיר:

משחק חלש של הקבוצה. מחצית ראשונה רעה מאוד, שיפור במחצית השנייה. שוב בולט החוסר פרגון בהתקפה. כל אחד מנסה לגנוב את ההצגה והפעם כיכבו, בהיעדרו של קייטה, דיא סבע והקפטן ערן לוי. משחק הגנה מפוזר והקישור לא היה מספיק דינמי ויצירתי, שלפעמים היה נדמה שאם לא היינו עומדים מול קבוצה חלשה מאוד, זה היה מסתיים בהפסד צורב מאוד. מילת סיכום לסלובו - חייב לעבוד על תיאום ופרגון בהתקפה כשקייטה יחזור להרכב, מצפה לראות אותו משותף יותר. דבר נוסף, עכשיו בהיעדרו של עלי מוחמד, הייתי רוצה לראות את עדי קוסטנטינוס משולב יותר.

אבי חכמון, מנהל אדמינסטרטיבי:

הסיכום שלי הוא שאחרי שני ניצחונות אנחנו יכולים בהחלט לראות שהקבוצה יצאה מהמשבר שלה. המוקשים הם משחקים כמו רעננה, אשקלון ואשדוד. אם ניקח את הנקודות במשחקים האלו, עם חיזוק נכון בינואר בעמת המגן השמאלי ועוד חלוץ אנחנו נדבר חזק מאוד ומי יודע אולי באמת נסיים במקומות 1-4 ועם הגרלה נוחה נוכל להפתיע בגביע.

שלמה לוי, כתב ואיש סטטיסטיקה:

מכבי נתניה סיימה משחק שביעי העונה ללא ספיגה - קטגוריה בה הקבוצה שנייה בליגה רק להפועל חיפה (8 משחקים). בנוסף, נתניה הביסה בפעם הרביעית העונה, הכי הרבה מכל הקבוצות בליגה! הניצחון האחרון בהפרש שלושה שערים ומעלה שהיה למכבי נתניה בליגת העל לפני העונה הנוכחית היה בעונת 2012-13, אז ניצחה נתניה בחוץ את הפועל ת"א 0-3 במחזור ה-21 משערים של דרגן צ'ארן, שי אבוטבול (עצמי) ואחמד סבע (פנדל).

צילום: ניר אנשר