להמשיך את הרצף

09/02/2018 14:31 | מאת: רועי אלגרבלי

אחרי שני ניצחונות רצופים של מכבי נתניה, היא מגיעה למשחק נגד בני סכנין הממוקמת במקום התשיעי עם 22 נקודות. במקרה של ניצחון נהיה בעליון במקרה של הפסד אנחנו נסתבך כי הפער שוב ייקטן ואז יש את שתי החיפאיות בחוץ , נתניה תחסר את ערן לוי, דודי תירם ודן גלזר ומי שצפוי לחזור לסגל הוא עלי מוחמד שחוזר מפציעה.

רמזי ספורי , טים הויבך וחגי גולדנברג יצטרכו להיזהר מספיגת כרטיס צהוב חמישי שיגרום להם להיעדר מהמשחק נגד מכבי חיפה.

שוער : דני עמוס

דני עמוס שספג לא מעט ביקורות בתחילת שנה מוכיח ממשחק למשחק שהוא שוער טוב ומנוסה שמביא לנו נקודות במשחק נגד קריית שמונה עצר את התקפת היריבה תשעה פעמים וגם נגד בית"ר ירושלים רשם מספר עצירות בנוסף לעצירת הפנדל.

הגנה: חגי גולדנברג , טים הויבך , דין מימוני וקובי מור.

חגי גולדנברג צריך לדעתי לפתוח בעמדת המגן הימיני לאחר שויקי כחלון עם שתי הופעות פחות טובות , המנוחה על הספסל תעזור לו. טים הויבך חוזר לעצמו וגורם לנו להיזכר למה אהבנו אותו שהגיע, בגלל ההיעדרות של דודי תירם ובראנקו ורגוץ' האופציה הטובה ביותר בסגל להחליפם היא בלם הרכש דין מימוני שיערוך הופעת בכורה. בעמדת המגן השמאלי אפתח עם קובי מור , זו העמדה הטבעית שלו ומקווה שיספק את הסחורה בקרדיט שניתן לו.

קישור:  ניקו אולסק , אביב אברהם ודידייה קוגבניה

ניקו הוא המנוע של הקישור בא לקבל כדורים, מנהל את המשחק נכון שיש לו טעויות ( גם הוא בן אדם ) הוא עדיין צריך לפתוח. אביב אברהם הצעיר מוכיח כל שבוע שמגיע לו את חולצת ההרכב נלחם על המגרש – פשוט כיף לראות שחקן צעיר שגדל אצלך משחק ככה, ודידייה גם צריך להיות חלק משלישיית הקישור , שחקן מהיר שצריך רק לללמוד לשחרר כדור בזמן.

התקפה: רמזי ספורי , אלחסן קייטה ודיא סבע

רמזי ספורי הרכש החדש שחקן מהיר עם דריבל טוב שמתאים למשחק הזה , דיא סבע יכולים להגיד עליו הרבה דברים אבל את המספרים שלו הוא נותן ואלחסן קייטה – במשחק כזה הוא יכול לקבל בחזרה את הביטחון שנעלם לו – שחקן טוב שנמצא בתקופה לא טובה ( תקופה די ארוכה ) , אם נצליח להחזיר לו את הביטחון, נקבל את קייטה שכולנו אהבנו בתחילת שנה.

מאצ' אפ:

מוגרבי ואבידור נגד גולדנברג ומור:

מוגרבי ואבידור שני שחקנים מהירים ומסוכנים שעלולים לעשות לנו צרות – חגי וקובי יצטרכו לעבוד קשה מאוד כדי לעצור אותם , כמובן שכאן צריכה להגיע העזרה של הקשרים – אם נעצור את מוגרבי ואבידור הם ייצטרכו להעיף כדורים קדימה על עבר פושה/אזולאי .

היתרון שלנו : היתרון שלנו יהיה בקישור.

ניקו,אביב ודידייה שלישיית קישור טובה שתשחק מול ג'אבר ומרסיץ' של סכנין – כאן מגיע היתרון שלנו, הקישור שלנו טוב יותר ואם נשיג את השליטה שם יהיה לנו יותר קל לנצח.

צילום: ניר אנשר