"לא נדבר על אירופה"

10/04/2018 13:55 | מאת: גלעד שפריר

לאחר מחצית ראשונה חלשה עם מעט מאוד אירועים מצד התקפה הצהובים, למעט, כדור אחד מצויין שקיבל דיא סבע בדקה ה30 ובעט ישירות לגופו של שטקוס, נפתחה המחצית השנייה בסערה מבחינת חניכיו של סלובודאן דראפיץ' כשבדקה ה46 קיבל קוגבניה כדור עומק ממלך השערים של הקבוצה והליגה, דיא סבע ומול שוער הפועל חיפה בעט לקורה ופנימה והשווה ל1:1 ולמעשה קבע את תוצאת המשחק.

המחצית השנייה הייתה שונה באופייה לעומת הראשונה, חלשה מבחינת הצהובים, חזינו במשחק לא רע משתי הקבוצות. בדקה  ה70 קיבל החלוץ הצעיר, יונס מלאדה, הזדמנות להפוך אבל בעט ברגל ימין כדור חלש שעבר סמוך לקורה. בדקה ה89 הורחק מגנה השמאלי של הפועל חיפה לאחר פאול על דיא סבע, דבר שלא נוצל על ידי התקפת נתניה.

מאמן מכבי נתניה אמר לאחר המשחק: " נתקדם ממשחק למשחק. אנחנו לא מסתכלים על המיקום אלא מתמקדים רק בלשחק כדורגל.אנחנו מדברים על המשחק ולא על אירופה. חשוב לנו לסיים את העונה כמו שהתחלנו כי זה ישפיע על תחילת העונה הבאה. אנחנו לא מדברים על אירופה ואם נצליח להגיע למקומות גבוהים יותר נשמח. אם נדבר על אירופה נהיה חלשים מאוד " 

בשבת הקרובה (14.4) תצא נתניה לאיצטדיון המושבה למשחק חוץ נגד בני יהודה ותקווה לקחת את שלושת הנקודות ולהיכנס בכל הכוח למאבק על אירופה.

יאללה נתניה!