המטרה? לצמצם פערים

13/04/2018 16:17 | מאת: יוסי נח

מחזור 30 בליגת העל: בני יהודה תארח מחר (שבת, 18:45, שופט: רועי ריינשרייבר) את מכבי נתניה. בליגה הסדירה כל שתי הקבוצות ניצחו כאורחות האם מכבי נתניה תשמור על הסטיסטיקה?

מכבי נתניה מגיעה למשחק החוץ השני ברצף לאחר תיקו מאכזב מול הפועל חיפה כאשר המטרה היא ברורה, לצמצם את הפער ממקומות 3-4. נתניה מגיעה למשחק עם חסרון בולט במרכז ההגנה בדמותו של ורגוץ' שיחסר עד סוף עונה ובנוסף עלי מוחמד שגם הוא סיים את העונה. מי שיתפוס את מקומו של ורגוץ' יהיה הויבך שהחלים מהפציעה שלו ובמועדון מקווים שיציג את היכולת שאפיינה אותו רוב העונה ויקח מנהיגות בהגנה. סלובו וברדה חוששים מאוד לקראת המשחק בעיקר בגלל היכולת של בני יהודה במהלך העונה לסגור את נתניה ולנצל את החסרונות שלה. המאמנים שמלבטים האם לתת הזדמנות בהרכב לדידייה קוגבנייה שכבש שער במשחק הקודם מייד עם כניסתו למשחק בתור מחליף או להמשיך לתת את הקרדיט לספורי.

הרכב משוער: עמוס, כחלון, הויבך, תירם, מור(גולדנברג), גלזר, אולסק, אביב, סבע, לוי וקוגבנייה (ספורי).

לבני יהודה אין כל כך על מה לשחק בעיקר בגלל הפער הגדול בינם לבין מקום 4 אך הקבוצה הזו הוכיחה שהיא מגיעה לכל משחק בפליאוף בשביל להלחם ולאף קבוצה לא יהיה קל נגדה במיוחד לא בביתה. במחזור הקודם בני יהודה הוציאה תיקו מכובד מול בית"ר ירושלים שרצה לאליפות והיא תשמח לקלקל לנתניה את החלום האירופי. יוסי אבוקסיס יחזור לקווים לאחר השעיה שספג ובנוסף צ'יבוטה יחזור להרכב עקב הרחקה בעקבות 5 צהובים.

הרכב משוער: זובאס, קנדיל, מורי, חבשי, תורג’מן, אשכנזי, פיניש, גורדנה, צ’יבוטה, חוזז וולאסקיס.