משחק על 6 נקודות

04/10/2018 20:07 | מאת: רועי אלגרבלי

מכבי נתניה תפגוש ביום שבת הקרוב את בני יהודה ת"א ותנסה לקחת שלוש נקודות ולצבור ניצחון שני רצוף, רועי אלגרבלי מביא לנו את ה11 שלו למשחק. צילום: ניר אנשר.

שוער: דני עמוס - השוער צריך להמשיך בין הקורות, לאחר משחק טוב נגד אשדוד, ככל שייצבור יותר ויותר משחקים טובים נקבל את עמוס שכולנו אוהבים.

הגנה: ויקי כחלון, דודי תירם, בראנקו ורגוץ ודודי טוויטו - ויקי כחלון ימשיך לפתוח בימין בתקווה שיישחק כמו שהוא יודע, צמד הבלמים צריך להמשיך לפתוח בהרכב למרות חזרתו הצפוייה של ורגוץ', טוויטו ההפתעה הנעימה צריך להמשיך לפתוח בחוליית ההגנה. 

קישור: עלי מוחמד ניקו אולסק ומוטי ברשצקי - מוחמד ואולסק שחוזרים לעצמם צריכים להוביל את הקישור כמו תמיד, מי שישלים את הקישור ויחליף את אביב למעשה הוא מוטי ברשצקי שהראה ניצוצות במשחק שעבר ונגד בני יהודה נצטרך שחקנים כמוהו. 

התקפה: גיא מלמד פאטוס בצ'אירי וגבי קניקובסקי - מלמד שהראה יכולת טובה במשחק הפתיחה ימשיך בהרכב כמו החלוץ המונטנגרי, וגם קניקובסקי שמראה שיפור ממשחק למשחק ימשיך ב11. 

מאצ' אפ: דני עמוס נגד אמיליוס זובאס - שני השוערים שנחשבים לשוערים מהטובים שיש בליגה, ייצטרכו להיות ביום שיא ולהתעלות על עצמם ולהביא את הניצחון לקבוצתם. 

יאללה נתניה!