איבגי עצבני

20/10/2017 23:08 | מאת: יניב איבגי

האמת? לקראת המשחק, אני עצבני!

אז נכון שבכתבה רגילה אני אומר לספר לכם על ההכנות למשחק, על הרכב משוער , על פציעות והרחקות והחפירות הרגילות, אבל כמו שהתחלתי, איבגי עצבני! ומאוד. כשהקבוצה ניצחה 0-4, כל הקהל כבר הכתיר את נתניה כאלופה הבאה של ישראל. שבועיים לאחר מכן, הקבוצה מפסידה לבית"ר ופתאום ערן לוי לא סחורה, הויבך מקבל עקיצות, הזיכרון של כולם קצר לצערי.

בואו נדבר קודם כל על ערן לוי. כמו בעונה שעברה, לערן יש מעל 50 אחוז נגיעה למספרי הקבוצה. לקרוא פתאום אוהדים שרוצים אותו רק ל-20 דקות, זה מעצבן, לראות שלא מבינים שהוא שיחק עם ברך כואבת ובגלל זה פחות הלך לו והוא פתאום צריך לא צריך להיות במגרש זה מעצבן.

קחו את ליאו מסי הגדול, גם הוא בברצלונה הגדולה רץ הכי פחות במגרש, גם מסי הגדול בשורה התחתונה אחראי על רוב הכיבושים, בישולים, ומסירות מפתח למהלך של גול. בדיוק כמו מי? כן כן ערן לוי הקפטן שלנו. אז נכון שערן לא יכול להגיע למהירות של מסי, אבל בגלל זה האחד בספרד והשני שחקן ענק בישראל.

בשורה התחתונה בליבו של כל אוהד, כשבדקה העשירית שיש כדור מכריע לגול, וכשבדקה ה-88 יש כדור מכריע לגול, כל אוהד רוצה שמי שיהיה שם בשביל הקבוצה זה ערן לוי.

השני שאני עצבני עבורו זה טים הויבך. הגיע לפה אחד הבלמים הטובים שנחתו אי פעם בישראל לדעתי. השחקן לא התאמן כמו שצריך בגלל פציעה, עשה טעות לא מובנת עם העדשות שגרמה לו לא להיות מרוכז. הוא נתן משחק פחות טוב, הוא היה זה שגרם לרגע המכריע והפעם להפסד, אבל גם כאן אני לא מבין אנשים שירדו עליו השבוע וזה עושה אותי עצבני! בתוך שבוע מהרגע שנחת בקיץ בישראל הויבך הפך להיות שחקן שמתנהג כמו שחקן שגדל פה. דווקא השבוע היה צריך לקבל חיבוק גדול.

והכי מעצבן אותי... שמדברים על אליפות עם שילוב של שבוע הכל לבן, שבוע הכל שחור. מטדי חזרתי יותר מרוצה מטרנר, מה תגידו על זה? בטדי הקבוצה נלחמה למרות הקושי הגדול עם השופט, הברך של ערן והעדשות של הויבך. אז בוא נעשה סדר. לא ניקח אליפות, כי אין לנו סגל עמוק מספיק לרוץ עונה שלמה במקום הראשון. יש לפחות שש קבוצות עם סגל עמוק יותר משלנו בליגה. אז תפסיקו לחיות בחלומות רחוקים מידי, אבל מצד שני תגידו תודה ותפרגנו, שלא משנה איזה הרכב נעלה, נתניה משחקת כדורגל שאנחנו אוהבים וזה ההישג הכי גדול שלנו העונה.

בטדי כמו שכבר אמרו הרבה אנשי כדורגל, נתניה יכלה לנצח והיתה טובה יותר. ההבדל היה ריכוז לעומת חוסר ריכוז ועל זה המאמנים יעבדו עם הקבוצה גם בלי שארשום את זה פה. שלוש דק מתוך 90 דקות נתניה היתה חושך, וזה הספיק לנו להפסד כואב.

אתם רוצים מיקוד הגיוני לתואר? בגביע צריך להגדיר מטרה שלכל משחק גביע באים כאילו זה גמר ליגת האלופות. שם הסגל שלנו יכול בהחלט להספיק.

אז ביום שבת נשחק בשעה 18:15 מול קריית שמונה. ערן לוי ודן גלזר לא יהיו בסגל. אני מעריך שויקי כחלון יחזור להרכב, שקוגבנייה יעלה במקום ערן לוי וכמובן הבשורה הטובה היא חזרתו של אביב אברהם להרכב.

קריית שמונה יותר שייכת לליגה שלנו העונה, ולסיים במקומות 3 עד 6 זה יהיה ההישג הגדול שלנו העונה. זה אומר שבשורה התחתונה ניקח אליפות בליגת האמצע אליה אנחנו שייכים.

הרכב משוער: עמוס , כחלון, הויבך, ורגוץ', מור (צעירי), אולסק, מוחמד, אברהם, קוגבנייה, סבע וקייטה.

ועוד מילה אחרונה לקהל: כל הכבוד על הכמות המדהימה שהגיעה לטדי (2700)! אין ספק שבטווח הארוך הקהל שלנו יכול להפוך לקהל הכי חזק בישראל, זה כמובן יקח זמן עם המון התמדה. מול קריית שמונה צריך להמשיך להרגיש שהקהל נותן אמון בקבוצה.
 

באופן חריג הניחוש במשחק האינטרקטיבי של האתר לקראת קריית שמונה יהיה פתוח עד שריקת הפתיחה (במקום שעתיים לפני)!