צמד-חמד

21/10/2017 20:29 | מאת: סשה רוזנבלט

מכבי נתניה חזרה אל כר הדשא הביתי ב"יהלום" לאחר התבוסה ביום שני ב"טדי" לבית"ר ירושלים, ערן לוי נשאר מחוץ לסגל כיוון שלא היה כשיר למשחק והצוות המקצועי העדיף שלא לסכנו.

הרכב מכבי נתניה: עמוס, כחלון, הויבך, ורגוץ', צעירי, אולסק, מוחמד, אברהם, קוגבנייה, סבע, קייטה.

דיא סבע ענד את סרט הקפטן במשחק הערב ולפני תחילת המשחק העניק זר פרחים מטעם הקבוצה לשון וייסמן, חלוץ הקבוצה בעונה שעברה ושחקן הקבוצה של שרצקי העונה.מחצית ראשונה 
דקה 4 - כדור חופשי לזכות מכבי נתניה באגף ימין סמוך לקו הרוחב, דיא סבע בודק את הערנות של שוער הקבוצה האורחת מזוית לא קלה ומוצא את איתמר ניצן דרוך בשערו.
דקה 8 - חילופי מסירות בין מוחמד לכחלון סמוך למרכז המגרש, כאשר כחלון מקבל כדור עומק באגף ימין ומרים תוך כדי ריצה בצורה מדויקת אל מרכז הרחבה שם קייטה נוגח פנימה את שערו הרביעי העונה ומעלה את נתניה ליתרון של 0:1!דקה 15 - עלי מוחמד מוציא את נתניה למתפרצת ומוצא במסירת עומק את קייטה באגף שמאל, חלוץ נתניה בועט ממפתן הרחבה ברגל ימין כדור אשר חולף לא רחוק מהקורה השמאלית של השוער האורח.
דקה 18 - נתניה ממשיכה בלחץ והפעם תורו של אביב אברהם, כאשר הוא בועט מ 18 מטרים בקו ישיר משער היריבה וגם הניסיון שלו עובר סמוך לקורה של איתמר ניצן.
דקה 26 - עלי מוחמד רואה כרטיס צהוב משופט המשחק, שלום בן אברהם(שיפוט גרוע בלשון המעטה).
דקה 34 - קייטה חוטף את הכדור לשחקן אורח מרחק של כ 45 מטרים משערו של ניצן ומוסר שמאלה אל עבר סבע, מלך שערי הליגה נכנס אל הרחבה ובועט מ 15 מטרים כדור אשר פוגע בבלם של סילבס, פוגע במשקוף ונוחת במרכז רחבת החמש אך שם שחקן הגנה בלבן מספיק להגיע לכדור לפני שאביב אברהם ודיא סבע הספיקו לכדור זה.
דקה 35 - טים הויבך עם הצלת השנה בליגה! כאשר הכדור עולה לרחבה של נתניה מאגף שמאל של ההתקפה האורחת ומגיע בפינת רחבת החמש אל גוזלן אשר נוגח אלכסונית אל צד ימין של השער של דני עמוס אשר כבר נכנע, אך הויבך מגיח משום מקום ומציל בראשו מקו השער.מחצית שנייה
דקה 51 - התקפה של נתניה באגף שמאל כאשר קייטה מוסר אל בן צעירי שמרים את הכדור אל הרחבה, שם שחקן הגנה אורח מוסר את הכדור עם החזה אל עבר השוער שלו, קוגבנייה אשר היה ערני לכך מספיק לגעת בכדור אך איתמר ניצן מספיק להציל, הכדור מגיע אל סבע אשר בועט מ 10 מטרים אך הכדור נהדף על ידי אחד משחקני ההגנה של קריית שמונה.
דקה 58 - משחק צירופים נהדר של נתניה באגף ימין, עלי מוחמד עובר שלושה שחקנים ומוסר לקייטה אשר עומד בתוך הרחבה ומחזיר אל מוחמד אשר על סף הרחבה מוצא את קוגבנייה שנכנס אל הרחבה ובועט מ 8 מטרים היישר אל גופו של ניצן שיוצא לעברו.
דקה 61 - ברנקו ורגוץ' מוכיח שוב שניסיון לא פעם מחפה על מהירות, שובל גוזלן יוצא למתפרצת באגף שמאל של התקפת קריית שמונה, ורגוץ' קורא את המהלך וגולש עוד לפני שגוזלן מעביר כדור רוחב ובכך עוצר את הסכנה עוד בתחילתה.
דקה 66 - ניקו אולסק נרשם גם הוא בפנקס של השופט אשר שולף צהוב לחובתו של הקשר ומעניק לקבוצה האורחת כדור חופשי מרחק של כ 33 מטרים משערו של דני עמוס.
דקה 67 - נתניה שלא השכילה לכבוש את השני סופגת שער מתרגיל נהדר של הקבוצה האורחת, כאשר הכובש הוא נייג'ל האסלביינק אשר כמעט והצטרף למכבי נתניה.
דקה 68 - חניכיו של דראפיץ' את ברדה מגיבים הכי מהר שאפשר ועולים ליתרון של 1:2! עלי מוחמד חוטף את הכדור כ 42 מטרים משערה של קריית שמונה מתגבר על שלושה שחקנים ומוצא בכדור עומק נהדר את דיע סבע, אשר מקפיץ את הכדור מעל איתמר ניצן שיצא לקראתו וכובש את שערו העשירי העונה!דקה 70 - כרטיס צהוב נשלף לחובתו של אביב אברהם.
דקה 71 - עדן שרם מחליף את דידייה קוגבנייה.
דקה 80 - רוב שחקני קריית שמונה נמצאים במחצית המגרש של נתניה, ויקי כחלון מוסר כדור אדיר על 40 מטרים אל קייטה, האחרון רואה שאיתמר ניצן יצא לקראתו מהשער ובועט מדויק מ 28 מטרים לשער החשוף, משלים צמד במשחק משני בישולים של כחלון ומעלה נתניה ליתרון של 1:3!דקה 88 - ברק בדש מחליף את אלחסן קייטה.
דקה 92 - דודי תירם מחליף את דיע סבע.

אחרי 3 דקות של תוספת זמן השופט מסיים את המשחק, נתניה חוזרת למומנטום חיובי עם ניצחון ביתי חשוב בתוצאה 1:3 על חניכיו של חיים סילבס. במחזור הבא תתארח מכבי נתניה אצל בני סכנין לפני צמד משחקי הבית מול שתי החיפאיות. 

צילום: ניר אנשר

סטטיסטיקה וציונים

נגד

מכבי נתניה - עירוני ק"ש 1-3

מסגרת: ליגת העל - מחזור 8

תאריך ושעה: 21/10/2017 18:15

האיצטדיון: היהלום; צופים: 

שופט: שלום בן אברהם

שערים לנתניה

אלחסן קייטה8' [ויקי כחלון]
דיא סבע68' [עלי מוחמד]
אלחסן קייטה80' [ויקי כחלון]

ציוני השחקנים

N
דני עמוס6
N
ויקי כחלון6.5
N
טים הויבך 6.5
N
ברנקו ורגוץ'6
N
ניקולס אולסק5.5
N
עלי מוחמד6
N
אביב אברהם6
N
דידייה קוגבניה6
N
עדן שרם 71, -
N
דיא סבע6
N
דודי תירם 92, -
N
אלחסן קייטה7
N
ברק בדש 88, -
N
בן צעירי4.5

השחקן המצטיין

אלחסן קייטה | ציונו: 7