דן גלזר חוזר לסגל, ערן לוי ימשיך להעדר

27/10/2017 15:59 | מאת: סשה רוזנבלט

מעודדת מהחזרה למסלול הניצחונות בשבוע שעבר, מכבי נתניה תצא מחר (16:00) לעכו על מנת לשחק מול בני סכנין במסגרת המחזור ה-9 של ליגת העל. אוהדי נתניה ישבו ביציע המערבי המרכזי. את המשחק ינהל השופט גיא ברגר.

בשבוע שעבר ללא ערן לוי הפצוע מכבי נתניה גברה בבית בתוצאה 1:3 על הפועל קריית שמונה, כאשר דיא סבע שממשיך להוליך את טבלת מלך השערים של הליגה כבש את שערו ה-10 העונה ואלחסן קייטה הוסיף צמד. הניצחון הרביעי של נתניה מתחילת העונה העלה את חניכיו של דארפיץ' וברדה אל המקום השלישי בטבלה עם 14 נקודות והציב את התקפת הקבוצה במקום השני בליגה.

הקפטן ערן לוי יעדר מהסגל גם השבוע בעקבות הכאבים בגבו, כאשר דן גלזר צפוי לחזור אל הסגל לאחר שהתאושש מהפציעה איתה חזר מהנבחרת הצעירה. צמד מאמני הקבוצה צפוי לעשות שימוש במשפט המפורסם "הרכב מנצח לא מחליפים" ולתת את הקרדיט להרכב שניצח את קריית שמונה. השינוי המאולץ היחיד שעשוי להתרחש הוא העדרותו של הבלם ברנקו ורגוץ' אשר סובל מכאבים בקרסולו, במידה ולא יוכל לפתוח דודי תירם יפתח בהגנה לצידו של טים הויבך.

הרכב משוער: עמוס, כחלון, הויבך, ורגוץ' (תירם), צעירי, אולסק, מוחמד, אברהם, קוגבנייה, סבע וקייטה.


בני סכנין מגיעה למשחק הבית השני תוך שבוע לאחר הפסד ביתי בתוצאה 1:0 למוליכת הטבלה האדומה מהכרמל, הפועל חיפה. המגרש הביתי ב"דוחא" עדיין לא מאושר לקיום משחקים ולכן גם המשחק ה"ביתי" הזה יערך בעכו. אם בעכו עסקינן, מי שהפך השבוע את המגרש הזה למגרשו הביתי הוא אלדד שביט אשר היה עוזרו של פליקס נעים בסכנין והפך השבוע למאמן הראשי של הפועל עכו.

מלבד השינוי על הקווים נעים צפוי לעשות שינויים בהרכב בהשוואה לזה שהפסיד לחיפה. קפטן הקבוצה חאלד חלאיילה ושיאן המועדון בצבירת כרטיסים צהובים צפוי לחזור להרכב לאחר שנעדר ממנו בשבוע שעבר בגלל צבירת 5 כרטיסים צהובים. עלי עותמאן המנוסה צפוי לפתוח בעמדת המגן הימני ולצידו יחזור לתפקיד הבלם סארי פלאח. בחוליית הקישור איהאב גנאים ככל הנראה יועדף על פניו של תמאבי ובחלק הקדמי ינסו זגורי, מוגרבי ואזולאי לשפר את המאזן הדל של התקפת סכנין אשר מדורגת שלישית מהסוף בליגה יחד עם בני יהודה והפועל עכו עם 7 שערים עד כה.

הרכב משוער: קנדיל, עותמאן, פלאח, פאס, גנאטס, וונדרסון, חלאיילה, גנאים, זגורי, מוגרבי ואזולאי.