חוזרים לליגת העל

23/11/2017 18:23 | מאת: יוסי נח

מחזור 11 בליגת העל: מכבי נתניה תארח מחר (שבת, 20:30, שופט: ארז פפיר)  את מכבי חיפה באצטדיון היהלום.

לאחר פגרת השזרוע הארוכה מכבי נתניה מגיעה למשחק בית חשוב מול מכבי חיפה. נתניה מגיעה למשחק אחרי ניצחון מרשים על מובילת הטבלה הפועל חיפה ולאחר פגרה בה ההנהלה גיעה לסיכום עם מספר שחקנים לגבי הארכת חוזיהם ובנוסף סיכמה עם הצוות המקצועי ל-3 העונות הקרובות כפי שנחשף על ידי הבעלים אייל סגל במסיבת העיתונאים לקראת המשחק. בנתניה רוצים להמשיך את המומנטום מהמחזור הקודם למרות ההפסקה הארוכה כהצוות המקצועי יודע שניצחון יכול לבסס עוד יותר את מעמדה של הקבוצה בפליאוף העליון. 

בצד המקצועי צמד המאמנים, סלובו וברדה, נמצאים בכאב ראש חיובי בעיקר בחוליית הקישור. עמוס יחזור לשער לאחר ההשעייה בעקבות האדום שקיבל במשחק נגד סכנין כאשר בחוליית ההגנה לא יהיו שינויים מהמחזור האחרון. ההתלבטות של המאמנים היא האם להחזיר את גלזר להרכב לאחר שהחלים לחלוטין מהפציעה ונכנס לכושר משחק מלא או להמשיך לתת קרדיט לאולסק המצוין. את חוליית הקישור ישלימו עלי מוחמד שסבל לפציעה במהלך הפגרה אך התאושש ואביב אברהם. את ההתקפה יאיישו סבע, לוי וקייטה כאשר האחרון הספיק לכבוש צמד במשחק אימון נגד מכבי ת"א וסיים סופי עם הבעיה המשמעתית שגרמה להחלפתו במחצית נגד הפועל חיפה.

אנשי המועדון מתרגשים מאוד מהמשחק הקרוב בעקבות ההתעניינות הרבה מצד הקהל ומהעובדה שהאיצטדיון יהיה מלא פעם שניה ברציפות ובעיקר בגלל העובדה שככל הנראה הקופות לא יפתחו ביום המשחק דבר שלא קרה עד כה באיצטדיון החדש.

הרכב משוער: עמוס, כחלון, ורגוץ', הויבך, צעירי, אולסק (גלזר), מוחמד, אברהם, סבע, לוי וקייטה.

מן הצד השני מכבי חיפה לרוצה להמשיך לצמצם פערים בצמרת על ידי ניצחון שני רצוף בליגה. הקבוצה מגיעה לאחר מינוי של המנהל המקצועי החדש כאשר בקבוצה עוד לא יודעים איך נוכחות תשפיע על הקבוצה במשחק הקרוב. בנוסף, מאור בוזגלו אמור לחזור ולקבל דקות משמעותיות ובעצם לערוך בכורה העונה בליגה כאשר הוא ישותף במהלך המשחק וכנראה לא יפתח בהרכב.

הרכב משוער: גלזר, מאיר, גרשון, דוס סנטוס, בן הרוש, קוסטדינוב, קהת, ורמוט, רוקביצה, דמארי, סלליך.