מאבדת גובה

02/12/2017 22:16 | מאת: עופר קינן

מכבי נתניה סיימה הערב בתיקו 1:1 את משחק החוץ שלה מול הפועל אשקלון במסגרת המחזור ה-12 בליגת העל. חניכיו של דראפיץ' וברדה מאבדים גובה ולא הצליחו לנצח מאז החזרה מהפגרה.

דודי תירם פתח במרכז ההגנה במקומו של הויבך הפצוע שנותר מחוץ לסגל. דן גלזר פתח לצידו של ניקו אולסק במרכז הקישור במקומו של עלי מוחמד שנותר על הספסל.

הרכב מכבי נתניה: עמוס, כחלון, ורגוץ', תירם, צעירי, אולסק, גלזר, אברהם, לוי, סבע, קייטה.

הרכב הפועל אשקלון: איינוגבה, משומר, יובאנוביץ', מכלוף, ראלי, ספורי, סמיליאניץ', לוגסי, אורמוש, חדד, אג'אי.

מחצית ראשונה: סבע מעלה את נתניה ליתרון מהיר

כמו בשבוע שעבר נגד מכבי חיפה, הצהובים פתחו בסערה את  המשחק וכבר אחרי 5 דקות הצליחו לעלות ליתרון: ערן לוי מצא מצויין את דיא סבע שבתוך הרחבה לא התבלבל ובעט חזק שמאלה, 1:0 לנתניה, שער מס' 11 של הקשר העונה. המקומיים ניסו להגיב מהר ובדקה ה-12 הגיעו להזדמנות מצויינת: רמזי ספורי פרץ משמאל ובעט חזק, אולם הכדור חלף ליד הקורה, מזל גדול לנתניה. המקומיים המשיכו לשלוט במגרש אבל לא הצליחו להגיע להזדמנויות מסוכנות ליד השער של עמוס. השופט איתן שמואלביץ' החמיר מעט עם הצהובים כששלף שלושה כרטיסים צהובים במחצית הראשונה לשחקני הקבוצה אביב אברהם, דיא סבע וערן לוי.

מחצית שנייה: לוגסי משווה, תיקו שלישי לנתניה בארבעת המשחקים האחרונים

המקומיים המשיכו לשלוט בשדה וכבר אחרי 3 דקות רודי חדד בעט חזק, אולם עמוס היה במקום והצליח להדוף. שש דקות אחר כך, ראלי הגביה כדור חופשי, אולם ספורי נגח החוצה. בדקה ה-61 הגיעה נתניה להזדמנות גדולה, מתפרצת קטלנית של הצהובים, ערן לוי מסר נפלא לסבע שמול שער חשוף בעט מעל השער, פספוס גדול לסבע שיכול היה לגמור את המשחק. בדקה ה-72 הצליחה אשקלון להשוות, צעירי איבד כדור שהגיע למשומר, המגן הוותיק הגביה לרחבה ולוגסי נגח מקרוב, 1:1 מוצדק. חמש דקות אחר כך, קייטה בעט חזק מתוך הרחבה אולם הכדור חלף מעל השער. עמוק בתוספת הזמן ערן לוי ניסה את מזלו בכדור חופשי ממרחק, היישר לידיים של איינוגבה. בסיום כאמור: 1:1. במחזור הבא תארח מכבי נתניה את בני יהודה.

סטטיסטיקה וציונים

נגד

הפועל אשקלון - מכבי נתניה 1-1

מסגרת: ליגת העל - מחזור 12

תאריך ושעה: 02/12/2017 18:15

האיצטדיון: סלה; צופים: 4000

שופט: איתן שמואלביץ'

שערים לנתניה

דיא סבע5' [ערן לוי]

ציוני השחקנים

N
דני עמוס5
N
ויקי כחלון5
N
חגי גולדנברג 68, -
N
דודי תירם5
N
ברנקו ורגוץ'5
N
ניקולס אולסק5
N
דן גלזר5
N
עלי מוחמד 55, 5.5
N
אביב אברהם5
N
דידייה קוגבניה 77, -
N
ערן לוי5
N
דיא סבע5
N
אלחסן קייטה4
N
בן צעירי4

השחקן המצטיין

אין