מצפים לשובה של המפלצת קייטה

08/12/2017 13:02 | מאת: יניב איבגי

מכבי נתניה תארח ביום שבת את קבוצת בני יהודה. אחרי התיקו באשקלון ורגע לפני המפגש מול הפועל באר שבע, רוצה מכבי נתניה לחזור למסלול הניצחונות ולהתחמק מהמילה "משבר".

השבוע לא היה שקט בקבוצה , המאמנים לפי הדיווחים מהשטח, עשו המון שיחות עם השחקנים שהבולט מכולם היה אלחסן קייטה, החלוץ השבוע עבר שיחות עם המאמנים, עבר סוג של סידרת חינוך שקשורה במשקל שלו, בחוסר ריכוז במגרש ומחוץ למגרש, ועבודה באימונים שתגרום לו לעשות יותר תנועה על מנת לקבל יותר כדורים.

כאשר מסתכלים על ההרכב , אז באימון מסכם לשבוע זה, תורגלו קובי מור, דן גלזר והוייבך בהרכב. מה שמרמז על שינויים לעומת המשחק באשקלון.

ויקי כחלון פצוע ויחזור כנראה רק בעוד שבועיים וחצי.חגי גולדנברג יפתח בעמדת המגן הימני במקומו.

אביב אברהם חתם השבוע ל 3 וחצי עונות , כן הייתי רוצה להתחיל לראות את השחקן המוביל שלנו לשנים הבאות, מתחיל להגיע למצב שהוא מסיים 90 דקות מלאות.

לקראת שבת: בשבת הקבוצה צריכה לעלות למגרש, כאשר רק ניצחון יהיה כאפשרות. בני יהודה אם תנצח , תגיע לאותם מספר נקודות כמו של מכבי נתניה, מה שיתן קצת הרגשה חמוצה אחרי כל מה שעברנו העונה. קבוצה תוססת עם כדורגל מענג לקהל לעומת קבוצה משעממת ואפורה, יהיה לא כיף לסיים סיבוב שלם ולראות שיש לנו את אותם נקודות כמו בני יהודה.

אם הייתי יכול השבוע להיות סלובו, הייתי נותן לערן לוי ודיע סבע משימה. לעשות הכל כדי להחזיר את קייטה לשחקן שמקבל כדורים, כובש ושוב חוזר לחייך. אין ספק שעובר משהו על קייטה, מול בני יהודה חייבים לעצור את הכדור שלג השקט שמתגלגל ולעצור אותו, ולהחזיר את המפלצת שנחתה פה בתחילת העונה. לאוהדים אני פונה ואומר, זה הזמן לעודד את קייטה בכל הכוח הוא זקוק לדחיפה שלנו.

הרכב משוער: דני עמוס; חגי גולדנברג, טים הויבך, ברנקו ורגוץ', קובי מור; דן גלזר, עלי מוחמד, אביב אברהם; ערן לוי, דיא סבע, אלחסן קייטה.