בגדר נעלמים

09/12/2017 17:55 | מאת: סשה רוזנבלט

לאחר שתי תוצאות תיקו רצופות מכבי נתניה אירחה הערב ב"יהלום" את בני יהודה במסגרת המחזור ה-13 של העונה אשר נועל את הסיבוב הראשון של העונה. הויבך ומוחמד חזרו להרכב של נתניה, אשר הגיעה לאחר תיקו 1:1 בחוץ מול הפועל אשקלון ובני יהודה הגיעה למשחק לאחר ניצחון 0:3 בבית על בני סכנין.

הרכב מכבי נתניה: עמוס, גולדנברג, הויבך, ורגוץ', מור, אולסק, מוחמד, קוגבנייה, לוי, סבע, קייטה.

מחצית ראשונה

דקה 17 - ההזדמנות הראשונה במשחק הגיעה דווקא בהתקפת בני יהודה, כאשר צ'יבוטה קבל את הכדור בפינה השמאלית של רחבת נתניה, דני עמוס ביציאה טובה לעברו גרם לשחקן האורח לבעוט רק סמוך לקורה.

דקה 31 - סוג של הזדמנות ראשונה לנתניה, דידייה קוגבנייה הרים כדור מאגף שמאל, אלחסן קייטה הצליח לנגוח אך לא מדויק ומעל שער האורחים.

דקה 36 - כדור קרן מצד ימין של התקפת בני יהודה, דני עמוס יוצא בצורה לא טובה ותופס אוויר, מה שמאפשר לאעיד חבשי לנגוח בקלות לשער ולהעלות את הקבוצה האורחת ליתרון של 1:0!

דקה 45 - קוגבנייה עובר שני שחקנים סמוך לרחבת האורחים ומוסר אחורנית לערן לוי אשר בועט מ-25 מטרים קצת מעל החיבור הימני של שוער בני יהודה.

 

מחצית שנייה

דקה 59 - חילוף ראשון, אביב אברהם מחליף את דידייה קוגבנייה.

דקה 60 - מזל גדול למכבי נתניה, ונריוס ולאסקיס מגיע להזדמנות כפולה אך לא מצליח להבקיע והכדור מורחק. עלי מוחמד מנסה להרחיק את הסכנה תוך כדי גלישה אל הכדור שהיה ברגליו של אחד משחקני בני יהודה, אך הוא נשאר על הדשא ונאנק מכאבים. לאחר כדקה של טיפול, מוחמד מורד על אלונקה, כאשר תוך כדי כך הוא סופג כרטיס צהוב מהשופט ומפונה אל בית החולים לבדיקות בבית חולים.

דקה 62 - חילוף שני מאולץ, כאשר ליאונרדו ריביירו מחליף את עלי מוחמד.

דקה 67 - נתניה לוחצת בניסיון להשיג שער משווה, הכדור נהדף אל אולסק אשר מתקדם ובועט טוב מ 22 מטרים אך השוער של בני יהודה הודף את הסכנה.

דקה 72 - חילוף שלישי ואחרון בשורות נתניה, עדן שרם מחליף את אלחסן קייטה.

דקה 75 – אביב אברהם מקבל כדור על הרחבה בצד ימין ובועט כדור חד אל הפינה הימנית העליונה של שוער בני יהודה, אך השוער של יוסי אבוקסיס מספק הצלה מרהיבה והודף את הכדור לקרן בקצות האצבעות.

דקה 77 – מכבי נתניה סוף סוף משיגה שער! עדן שרם לוחץ על פז בן ארי אשר מוסר לאחור אל השוער שלו, דיא סבע חוטף את הכדור, עובר את השוער ומגלגל אל השער החשוף את שערו ה-12 העונה.

דקה 78 – במהלך חגיגות השער סבע מסיר את החולצה ועל כך הוא סופג כרטיס צהוב מהשופט.

דקה 86 – בניגוד למהלך המשחק, מאור קנדיל מתנהל עם הכדור באגף ימין של התקפת בני יהודה, אף אחד משחקני נתניה לא לוחץ עליו והוא נכנס לרחבה ומעביר כדור אל ולאסקיס שלא נכשל הפעם ומעלה את קבוצתו של יוסי אבוקסיס ליתרון של 2:1!

דקה 92 - קובי מור מעלה כדור לרחבה של בני יהודה מצד שמאל של ההתקפה הצהובה, אביב אברהם מצליח להסתנן בין השחקנים ולנגוח מ-5 מטרים אך היישר אל ידיו של השוער.

לאחר 4 דקות של תוספת זמן השופט גל לייבוביץ מסיים את המשחק, מכבי נתניה סופגת הפסד לראשונה מאז המחזור ה-7, הפסד שלישי בסך הכל העונה. לאחר בדיקה בבית החולים, עלי מוחמד לא סובל משבר בקרסול כפי שחששו בתחילה, חומרת הפציעה תתברר בהמשך השבוע. מכבי נתניה תפתח את הסיבוב השני במשחק בית מול הפועל באר שבע ביום ראשון הבא(17.12)

סטטיסטיקה וציונים

נגד

מכבי נתניה - בני יהודה 2-1

מסגרת: ליגת העל - מחזור 13

תאריך ושעה: 09/12/2017 16:00

האיצטדיון: היהלום; צופים: 6700

שופט: גל ליבוביץ'

שערים לנתניה

דיא סבע77'

ציוני השחקנים

N
דני עמוס5
N
חגי גולדנברג 5
N
טים הויבך 5
N
ברנקו ורגוץ'5.5
N
קובי מור5
N
ניקולס אולסק6
N
עלי מוחמד5.5
N
ליאונרדו ריביירו 62, 5
N
דידייה קוגבניה5
N
אביב אברהם 59, 5.5
N
ערן לוי5
N
דיא סבע5.5
N
אלחסן קייטה5
N
עדן שרם 72, -

השחקן המצטיין

ניקולס אולסק | ציונו: 6