בצל המחאה

20/01/2018 12:19 | מאת: יוסי נח

מחזור 19 בליגת העל: מכבי פ"ת תארח מחר (ראשון, 19:00, שופט: גל ליבוביץ') את מכבי נתניה. בסיבוב הקודם מכבי נתניה הביסה 0-4. האם גם הפעם יצאו הצהובים עם ידם על העליונה?

ההכנות סביב המשחק הקרוב נעשו תוך כדי הסערה ולא רק בגלל מזג האויר החורפי אלא בעיקר בעקבות הסערה ברשתות החברתיות. כבר בתחילת השבוע ארגון האוהדים "Diamons Army" הודיע כי יגיע לאצטדיון המושבה ולא יכנס למגרש בעקבות ההחלטה של הנהלת מכבי פ"ת למכור כרטיס למשחק ב-60 ש"ח אף על פי שבסיבוב הקודם בנתניה נמכרו לאוהדיהם כרטיסים ב50 ש"ח באיצטדיון בנתניה. גל המחאה התפשט ונראה כי הרוב המוחץ של האוהדים יעודדו מחוץ למגרש ובראשם בעלי מכבי נתניה אייל סגל שהכריז בפוסט בקבוצת הפייסבוק של האוהדים שהוא מקבל את החלטת הארגון וישאר בחוץ ביחד איתם.

בפן המקצועי, חוזרים לסגל מספר שחקנים חשובים בראשם ברנקו ורגוץ' שהחלים מהפציעה ואביב אברהם שחוזר מהרחקה. לצוות המקצועי יש כאב ראש חיובי לאחר הצמד של קוגבנייה במשחק הקודם דבר שכנראה יזכה אותו בחולצת ההרכב גם במשחק הקרוב. ההתלבטות של צוות המאמנים היא בין אביב אברהם לדן גלזר כאשר עדיין לא הוחלט האם לפתוח במערך הגנתי יותר בקישור עם גלזר ניקו וקוגבנייה או במערך התקפי יותר כאשר אביב יוצב במקום גלזר ואולסק יחזור לקישור האחורי. בהגנה ורגוץ' יחזור להרכב על חשבון דודי תירם וקובי מור ישוב לעמדת המגן השמאלי לאחר שריצה עונש הרחקה בגין האדום ההזוי שקיבל נגד מכבי ת"א ויפתח על חשבונו של ויקי כחלון כאשר גולדנברג ישוב לעמדת המגן הימני. בהתקפה, קייטה שלא פוגע כבר תקופה ארוכה ימשיך לקבל קרדיט בנוסף גם ערן לוי שהחמיץ שני פנדלים מחזור האחרון יקבל את חולצת ההרכב הראשון.

הרכב משוער: עמוס, גולדנברג, ורגוץ', הויבך, מור, גלזר (אביב), אולסק, קוגבנייה, סבע, לוי, קייטה.