"הגיע הזמן שנחזור לשמור על שער נקי"

07/02/2018 08:01 | מאת: צווות האתר

ביום ראשון הקרוב מכבי נתניה תארח את בני סכנין במשחק שיכול להוות צעד נוסף להבטחת הפלייאוף העליון. נתניה תיאלץ להסתדר ביום ראשון ללא ערן לוי שהיה כוכב שני המשחקים האחרונים של הקבוצה, אך הפעם ייעדר עקב חמישה כרטיסים צהובים, כמו גם הבלם דודי תירם והקשר דן גלזר.

החדשות הטובות? עלי מוחמד שעדיין מוליך את טבלת המצטיינים של הקופסא הדור הבא עם ציון ממוצע של 6.11 למרות שלא שיחק מאז ה-9 בנובמבר אמור סוף סוף לחזור לסגל בעוד שג'ייק רוזנסקי ורמזי ספורי הראו יכולות טובה בדקות המועטות בהן שיחקו עד כה וצפויים להשתלב יותר בקרוב. דין מימוני שהגיע מקריית שמונה נמצא בתמונת ההרכב.

חמישה מחזורים לסיום העונה הסדירה, אביב אברהם נמצא חזק במקום השני בטבלת המצטיינים שלנו עם ציון ממוצע של 5.95. ברנקו ורגוץ' שיחזור במקרה הטוב רק לפני הפלייאוף נמצא במקום השלישי עם 5.93, כאשר מיד אחריו במקום הרביעי חגי גולדנברג המפגין יכולת מצוינת עם 5.92, לפני מלך השערים דיא סבע, לו ממוצע של 5.88. דני עמוס שהצטיין בשני המחזורים האחרונים העלה את מאזנו ל 5.77 ונמצא במקום השישי.
 


צוות האתר התייחס לניצחון על קריית שמונה, למרות היכולת הלא משכנעת, וכמובן להמשך העונה.

גלעד שפריר, כתב בכיר:

משחק חלש בהגנה ונרפה בהתקפה, מול יכולת מצוינת של דני עמוס ושתי פעולות של הצמד ערן לוי את דיא סבע, הביאו ניצחון חוץ יקר מאוד בקרית שמונה.
קרית שמונה הגיעה לכחמישה מצבים מעולים מול שערו של דני עמוס ורק אחד נכנס פנימה, מנגד בישול ענק של קפטן הקבוצה, ערן לוי מ 80 מטרים לדיא סבע, הביאו את הניצחון היקר, שמבטיח כמעט סופית את המקום בשישייה הראשונה.

מה הלאה? להערכתי יספיקו, בחמשת המשחקים הנותרים, כ 4 נקודות מתוך ה 15 שיש בקופה. המטרה לסיים עם טעם טוב בפה, כלומר, לפחות מקום חמישי ואולי רביעי, יעד אפשרי בהחלט.


שלמה לוי, כתב ואיש סטטיסטיקה:

הניצחון כנראה מבטיח לנו פלייאוף עליון ומשחקים מעניינים ומהנים בבית ובחוץ. לאחר הרבה זמן הקבוצה מצליחה לנצח בזמן אמת וחייבת לשמור על המומנטום במחזורים שנשארו על מנת להגיע בצורה חזקה וחיובית למשחקים בפלייאוף העליון. כבר ביום ראשון תהייה לנו ההזדמנות לעשות ולהראות שעלינו על הגל במשחק מול בני סכנין שהעונה כבר רשמה 11 משחקים ללא הבקעה כולל 0-0 מולנו בסיבוב הראשון עם ההרחקה של דני עמוס.

ואם כבר דני עמוס אני חייב לציין שכבר מספר משחקים הוא מראה יציבות ועוזר להביא נקודות וגם עוצר פנדלים בדקות הפתיחה של המשחקים מול מכבי ת"א ובית"ר ירושלים. ההופעה שלו מול קרית שמונה ובעיקר ההדיפה למשקוף דקה לפני שער השיוויון שוות לנו פלייאוף עליון.

ואי אפשר בלי מילה על הצמד חמד ערן לוי ודיא סבע. עם כל זה שהשניים לא בתקופה הכי מרשימה שלהם הם שניים מהשחקנים היחידים בליגה שבהבלחה אחת או שתיים יכולים להכריע משחקים והם מבצעים דברים שהרבה זמן לא חווינו במכבי נתניה וזה אומר המון!

ולסיום, להגנה. הגיע הזמן שנחזור לשמור על שער נקי. אי אפשרכל פעם לסמוך על דני עמוס או על החטאות ולספוג שערים סתם. חייבים בשביל לעשות את הצעד הנוסף לחזק את משחק ההגנה. אז יאללה נתניה!