נוער: נתניה הגדילה הפער בצמרת למרות תיקו דרמטי

17/02/2018 15:07 | מאת: רועי אלגרבלי ונוי שני

מכבי נתניה הגדילה את הפער בצמרת טבלת ליגת העל לנוער בתום המחזור ה-19, למרות שאיבדה יתרון בתוספת הזמן בדרך ל 2-2 דרמטי ברמת השרון.

מכבי נתניה שיחקה ללא חזוט, אסרס , מלאדה וסמורלו. רונן גבאי פתח עם: מרג'יאן בשער, בראנסי, בן שבת, ג'אבר ועיאשה בהגנה. כבהא, בלאנדר ושחף בקישור ושרעבי, חאג' וג'ואג'ה בהתקפה

בדקה השנייה  עירוני ניר רמת השרון עולה ליתרון מוקדם מהצפוי משער של עמית מגוז. מכבי נתניה משווה את התוצאה משער של איאד חאג' בדקה ה-64, וכעבור ארבע דקות (68) הצהובים משלימים מהפך גדול, ושוב פעם זה איאד חאג' שחגג צמד. בתוספת הזמן, בדקה 91 טל דאון מעירוני ניר רמת השרון משווה את התוצאה וכופה 2-2 בסיום.

נכון שאיבדנו יתרון חשוב בדקה כזאת, אבל צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה יש לנו קבוצה שלמרות שהייתה בפיגור לא וויתרה נלחמה וחזרה למשחק. נכון שיצאנו רק עם נקודה אחת, אבל אנחנו צריכים להיות גאים בנוער שלנו שעושה עונה מופלאה וממוקם במקום הראשון בטבלה.

למרות התיקו, נתניה הגדילה את הפער שלה מהשנייה בטבלה מכבי ת"א לשתי נקודות לאחר שמכבי נתניה נכנעה ברעננה להפועל המקומית 1-0.

צמרת הטבלה בתום המחזור ה-19:

1) נתניה עם 40 נק'
2) מכבי ת"א עם 38 נק'
3) הפועל רעננה 37 נק'
4) מ.ס אשדוד 36 נק'
5) מכבי חיפה 34 נק'

בשבוע הבא, בשבת ה-24 בפברואר נתניה תארח את קבוצת "הפועל פתח תקווה נחום סטלמך" שממוקמת במקום ה15 – הקבוצה שלנו זקוקה לתמיכת הקהל! ככל שיבואו יותר אוהדים, ככה הם יהנו וישחקו עם יותר ביטחון.

מצטיין המשחק : איאד חאג'