יקיצה לא טבעית

19/02/2018 00:32 | מאת: עופר קינן

מחזור 23: בהיעדר חלוץ טבעי בהרכב וללא דיא סבע המורחק, מכבי נתניה הפסידה הערב 2:0 להפועל חיפה באצטדיון סמי עופר. חניכיו של דראפיץ' גילו יכולת חלשה והתעוררו רק לקראת הסיום. המקום בפלייאוף העליון עדיין לא מובטח.

מכבי נתניה החמיצה הערב הזדמנות להבטיח סופית את המקום בפלייאוף העליון לאחר שנוצחה 2:0 ע"י הפועל חיפה. צמד המאמנים דראפיץ' וברדה ערכו מס' שינויים בהרכב: ברנקו ורגוץ' חזר להרכב ופתח לצידו של טים הויבך. ויקי כחלון פתח בעמדת המגן השמאלי וחגי גולדנברג פתח בעמדת המגן הימני. ערן לוי חזר להרכב ופתח בקישור לצידם של אולסק, אברהם, ספורי, קוגבניה וג'ק רוזנסקי. למרות חסרונו של דיא סבע המורחק, נתניה עלתה למשחק ללא חלוץ טבעי.

הרכב מכבי נתניה: עמוס, גולדנברג, הויבך, ורגוץ', כחלון, אולסק, אברהם, ספורי, קוגבניה, רוזנסקי ולוי.
 

מחצית ראשונה: ורמוט מעלה את חיפה ליתרון; נתניה מבולבלת ועצבנית

המארחת פתחה טוב יותר את המשחק וכבר אחרי 3 דקות אלון תורג'מן מסר מצוין לבן בסט שלא הצליח להשתלט על הכדור. שתי דקות אחר כך כחלון מסר ללוי שבעט חזק מהאוויר אולם הכדור פגע בתמאש והורחק. בדקה ה-18 קרן קצרה של הפועל חיפה ותמאש בעט חזק אולם עמוס התעופף מצוין והצליח להדוף. שבע דקות אחר כך, מיטרבסקי בעט כדור חופשי חזק, עמוס היה במקום והדף. בדקה ה-28 הצליחה המארחת לעלות ליתרון מוצדק: דור מלול פרץ באגף, הוציא רוחב לבן בסט שהשאיר לורמוט שבעט שטוח פנימה, 0:1 הפועל חיפה. נתניה המשיכה להיות מבולבלת ועצבנית ובדקה ה-38 ערן לוי ספג צהוב לאחר ויכוח מיותר עם השופט. עד סיום המחצית המשיכה המארחת לשלוט במשחק אולם לא סיכנה במיוחד את שערו של עמוס והמחצית הסתיימה ב – 0:1 למקומיים.

מחצית שנייה: תורג'מן סוגר עניין; בדש מחמיץ מס' הזדמנויות

בפתיחת המחצית השנייה חילוף כפול בנתניה: עלי מוחמד וריביירו נכנסו במקומם של אביב אברהם וג'ק רוזנסקי. בדקה ה-48, כדור חופשי למכבי נתניה כ-20 מטרים מהשער, ערן לוי בעט חזק, אולם הכדור פגע בחומה ויצא לקרן. בדקה ה-58 הצליחה המארחת לכבוש את השער השני: גינסארי בעט מחוץ לרחבה, דני עמוס הדף רע מאוד ואלון תורג'מן לא התקשה לכבוש מקרוב, 0:2 להפועל חיפה. בדקה ה-72 בוצע החילוף השלישי בנתניה: ברק בדש נכנס במקומו של רמזי ספורי. שלוש דקות אחר כך, טעות של שטקוס שוערה של הפועל חיפה שהרחיק את הכדור היישר לרגליו של בדש, אולם החלוץ בעט כדור חלש והשוער הליטאי הספיק לחזור לשערו ולקלוט את הכדור. 3 דקות אחר כך, עמוס יצא מצוין והציל שער בטוח של גינסארי. בדקה ה-79, שוב הזדמנות גדולה לבדש שנגח מתוך הרחבה היישר לידיו של שטקוס. בדקה ה-82 לוי הכניס כדור עומק נפלא לגולדנברג, אולם שטקוס יצא מצוין והדף את הסכנה. דקה אחר כך בדש מסר לקוגבניה שנגח מקרוב, אולם שטקוס שוב היה במקום והצליח להדוף. בסיום כאמור: 0:2 להפועל חיפה. במחזור הבא תתארח נתניה שוב בסמי עופר נגד מכבי חיפה ותנסה להבטיח סופית מקום בפלייאוף העליון.

סטטיסטיקה וציונים

נגד

הפועל חיפה - מכבי נתניה 0-2

מסגרת: ליגת העל - מחזור 23

תאריך ושעה: 18/02/2018 20:30

האיצטדיון: סמי עופר; צופים: 5000

שופט: יגאל פריד

שערים לנתניה

ציוני השחקנים

N
דני עמוס4
N
חגי גולדנברג 4.5
N
טים הויבך 4.5
N
ברנקו ורגוץ'4.5
N
ויקי כחלון4.5
N
ניקולס אולסק4.5
N
אביב אברהם4
N
עלי מוחמד 46, 4.5
N
רמזי ספורי4
N
ג'ייק רוזנסקי4.5
N
ליאונרדו ריביירו 46, 4.5
N
דידייה קוגבניה4.5
N
ערן לוי4.5
N
ברק בדש 72, -

השחקן המצטיין

אין