שוב חוזרים אליך

23/02/2018 00:10 | מאת: רועי אלגרבלי

מחזור 24: מכבי נתניה תצא בשבת (18:15, שופט: דניאל בר נתן) למשחק חוץ קשה נגד היריבה הירוקה מהכרמל אחרי הפסד בראשון האחרון באותו סמי עופר. דיא סבע חוזר מהרחקה ועלי מוחמד להרכב, אך נתניה תיאלץ להסתדר ללא חגי גולדנברג המושעה עקב חמישה צהובים ורמזי ספורי החולה.

חושבים שאתם יודעים כמה ייגמר נגד מכבי חיפה? ליחצו כאן להצטרף משחק האינטרקטיבי של הקופסא הדור הבא, נחשו את תוצאת המשחק וזכו בפרסים. אפשרות הניחוש פתוחה עד שעתיים לפני שריקת הפתיחה.

"אנחנו חייבים לשפר את הנקודה הזאת, להיות יותר מחויבים ולעשות פחות טעויות. מכבי חיפה קבוצה מאוד מסוכנת וצריך לדעת להתכונן אליה. בכל הנוגע לספירת נקודות ופלייאוף, זה לא קל כמו שחשבנו, נצטרך להמתין". כך אמר סלובודאן דראפיץ', מאמן הקבוצה, במסיבת העיתונאים אתמול (חמישי).

מבחינה טקטית סלובדאן דראפיץ' יבצע כמה שינויים – בעמדת המגן השמאלי ישנה התלבטות בין דין מימוני לקובי מור, כאשר דראפיץ׳ וברדה שוקלים אולי אף לפתוח עם עיסאם עיאשה הצעיר. ויקי כחלון ייחזור לעמדתו הטבעית כמגן ימין ועלי מוחמד כנראה יחזור להרכב, עדיין יש התלבטות על חשבון מי. דיא סבע יחזור לאחר הרחקה ואפילו מקומו של אביב אברהם שהוחלף במחצית בהפסד להפועל חיפה בסכנה. אם אברהם יפתח על הספסל, דן גלזר יחליפו. יונס מלאדה מקבוצת הנוער הוקפץ ולסגל הקבוצה הבוגרת ויפתח על הספסל, כאשר אלחסן קייטה עתיד לקבל צ׳אנס נוסף ולפתוח בחוד על חשבונו של דידייה קוגבניה.

דראפיץ' וברדה עשויים לפתוח עם: דני עמוס, ויקי כחלון, טים הויבך, בראנקו ורגוץ', קובי מור (דין מימוני/עיסאם עיאשה), ניקולאס אולסק, עלי מוחמד, דן גלזר (אביב אברהם), ערן לוי, דיא סבע ואלחסן קייטה (דידייה קוגבניה).

מכבי חיפה מגיעה לאחר ההפסד 1-0 לבני סכנין. הקבוצה מהכרמל מגיעה במשבר גדול למרות התעוררות ביכולת – הירוקים מראים שינוי משמעותי ביכולתם, אך התוצאות עדיין לא יציבות. נקווה שזה ימשיך ככה.

בצד הטקטי המאמן ההולנדי פרד רוטן אמור לבצע כמה שינויים שאליסון דוס סנטוס ייחזור למרכז ההגנה, בעוד רז מאיר יפתח על חשבונו של ארנסט מאבוקה ואילו קלאוס שאיכזב עד כה יפתח על חשבונו של דמארי שעדיין לא התאושש מפציעה.

ההרכב שרוטן עשוי לפתוח איתו הוא: עמרי גלזר, רז מאיר, אליסון דוס סנטוס, רמי גרשון, עומרי בן הרוש, שלומי אזולאי, גל אלברמן, רועי קהת, ניקיטה רוקאביצה, קלאוס וסינטיהו סלליך.

אוהדי מכבי נתניה יושבים ביציע K שמשמש כיציע האורחים בסמי עופר. כרטיסים למשחק ניתן לרכוש או במרכולית או באתר לאן.

בנוסף, אתמול החליטו ערן לוי, דיא סבע והמועדון להוציא את חולצתם למכירה - כשמציע סכום הכסף הגדול ביותר ייזכה והכסף יועבר לטובת טיפוליו של דוד ג'ורג'י, אוהד וקמע הקבוצה אשר חלה במחלת הסרטן.

בסיבוב הקודם בנתניה שתי הקבוצות נפרדו בתיקו 1-1. נתניה שיחקה מצוין במחצית הראשון וערן לוי העלה את הצהובים ליתרון 0-1 על סף המחצית משער מהנקודה הלבנה, אך במחצית השנייה התהפכו היוצרות, חיפה לחצה והשיגה שיוויון של סינטיהו סלליך לאחר איבוד כדור רשלני של אלחסן קייטה במרכז המגרש.

יאללה נתניה!

צילום: ניר אנשר