מכבי אם רק נאמין...

05/04/2018 23:28 | מאת: רועי אלגרבלי

מכבי נתניה אירחה ביום שלישי (3.4) את מכבי תל אביב והביסה אותם בתוצאה 4:1, עם שלושער של סבע בנוסף לגול של רמזי ספורי, רועי אלגרבלי נותן לנו את דעתו על הופעותיהם של שחקני ההרכב ולאן אפשר להגיע לדעתו. צילום: ניר אנשר

בשער דני עמוס המשיך ביכולתו בסיבוב השני והראה יכולת אדירה עם מספר הצלות גדולות, שהשאירו אותנו במשחק והשרה המון ביטחון להגנה, בנוסף לניסיון הרב שיש לו. בחוליית ההגנה, ויקי כחלון נתן אולי את משחקו הטוב במכבי נתניה העונה, תמך רבות בהתקפה וזה גם עזר לנו עם בישול בישול לדיא סבע, צמד הבלמים נתן הופעה טובה ורגוץ' שיחק קצת יותר ממחצית עד שנפצע ובמקומו נכנס קובי מור, תירם הראה יכולת מצויינת והראה שלמרות שטים פצוע לגמרי יש על מי לסמוך.בצד השמאלי המגן/בלם/קשר מה שהוא לא יהיה, חגי עם משחק טוב ועם הרבה רצון ונחישות.

בקישור היה לנו את ניקו אולסק, עם מלחמה ומחוייבות שכל שבוע מחדש. נותן את הכל בשביל הקבוצה ועושה את הכל בשביל הניצחון, גלזר שמושאל ממכבי תל אביב, לא התרגש מהמשחק נגד קבוצתו הקודמת, שייתכן ויחזור אליה, אבל במשחק הוא נלחם כמו גדול ועשה את ה"עבודה השחורה" , נשאר אחורה עם המון אחריות שהיה צריך לנהל את המשחק, הוא ניהל שהיה צריך לשחק יותר חזק, הוא נכנס בשחקני היריבה, אביב אברהם היהלום הצעיר פתח את המשחק בצורה מעולה ולמרות שיכולתו קצת יירדה עם הדקות, הצליח לשמור על 90 דקות בקצב טוב ונלחם כל הזמן ולא וויתר אפילו לא לשנייה.

ההתקפה הקטלנית שלנו, שכללה את הקפטן ערן לוי שהמשיך לתת לנו רגעיים גאוניים וכמעט כבש את אחד משערי העונה, רמזי ספורי שעשה הרבה צרות להגנת מכבי תל אביב וסיים את המשחק עם שער ובישול, ודיא סבע מה עוד אפשר להגיד עליו? אי אפשר להגיד עליו עוד כלום הוא פשוט מדהים השחקן החם ביותר בליגת העל שהעלה את מאזנו ל21 שערים.

לדעתי, אנחנו מסוגלים להגיע למקום הרביעי, המשחק הבא יהווה מבחן גדול עבורנו אם נצליח לנצח נתקרב להפועל חיפה ואז הקרב האמיתי יתחיל בנוסף גם אם לא נגיע עצם ההצלחה של אייל סגל וההנהלה לגרום לאישור לשחק באירופה דבר שקרה לדעתי פכם אחת בלבד בכל ההיסטוריה זה לבד הצלחה גדולה ונקווה שנצליח להגיע לזה.

יאללה נתניה!! אם רק נאמין...