לקראת הפועל חיפה

06/04/2018 15:51 | מאת: יאיר קטש

מכבי נתניה תתארח ביום ראשון בסמי עופר ותשחק נגד הפועל חיפה במסגרת המחזור ה29 בליגת העל ותקבל הזדמנות לצמק את הפער מהמקום הרביעי שעשוי בסיטואציה מסויימת להוביל לאירופה לשלוש נקודות. צילום: ניר אנשר

במשחק הקודם הקבוצה הפסידה 2:0 והציגה משחק חלש שלא מאפיין את יכולתה העונה, סלובו ושי החליטו לעלות בהרכב שהרים לא מעט גבות, עם שני שחקנים חדשים בקישור בנוסף להחלטה להשאיר את עלי מוחמד על הספסל, גם הצורך בחלוץ היה עצום במשחק הזה שלנתניה היה חסר את מלך שערי הליגה דיא סבע היא לא הצליחה לסכן את השער עד לכניסתו של ברק בדש. נתניה מגיעה אחרי ניצחון אדיר 4:1 על מכבי תל אביב ותנסה להשיג ניצחון חוץ יוקרתי ולצמק את הפער מהמקום הרביעי.

הקבוצה תחסר שני שחקני מפתח שלה העונה, עלי מוחמד הקשר שלא יישחק יותר עד סוף העונה כמו גם בראנקו ורגוץ' הקרואטי שגם הוא כנראה לא יישוב עוד העונה.

הרכב משוער : דני עמוס,ויקי כחלון,דודי תירם,טים הויבך(קובי מור),חגי גולדנברג,ניקו אולסק,דן גלזר,אביב אברהם,דיא סבע,ערן לוי ורמזי ספורי.

מהצד השני, היריבה הפועל חיפה מגיעה לאחר תבוסה לבני יהודה 3:0 והם חייבים ניצחון כדי לבסס את מעמדם במקום הרביעי, ואולי להפתיע ולהיכנס שוב למירוץ האליפות.  אצל הפועל חיפה הבלם הרומני גבריאל תמאש ייעדר מהמשחק עקב כרטיס אדום שספג במשחק נגד בני יהודה.

הרכב משוער של הפועל חיפה: ארנסט שטקוס,דור מלול,ניסו קפילוטו,רסמוס סיוסטד,שמואל שיימן,גילי ורמוט,ראדו גינסארי,ריסטו מיטרבסקי,גל אראל,עדן בן בסט ואלון תורג'מן