סמל יהונתן שרעבי ז"ל - יהי זכרו ברוך

17/04/2018 23:11 | מאת: נוי שני וסשה רוזנבלט

יום הזיכרון 2018: סמל יהונתן (יוני) שרעבי ז"ל שנפל בט' באב תשס"ו, ה-3 באוגוסט 2006 במהלך מלחמת לבנון השנייה נמנה על אוהדיה השרופים של מכבי נתניה. לאחר מותו כתב לנו חברו הטוב, אבי לימורי, מכתב לזכרו, אותו רצה, בשיתוף המשפחה להנציח באתר של הקבוצה שאהב יותר מכל. בשנת 2009 הנציח האתר את יהונתן ז"ל עם סרטון כתבת וידאו מיוחדת בשיתוף הוריו. בואו להיזכר.
אוהדי הקבוצה מוזמנים להגיב.

הנה כמה מילים שכתב אבי לזכרו של חברו הטוב, יוהנתן ז"ל:


"ליוני אח שלי הגיבור,
עכשיו אתה בן מלאכים אני רוצה שתדע אחי, שאנחנו מתגעגעים ואוהבים תדע לך אחי שאין יום שעובר בלי החיוך המדהים שלך אני זוכר שאמרת לי "אבי שתהיה לי פינה באתר של נתניה ויום אחד נתניה ובית"ר תהיה להם אחווה הדוקה בגללי ובגללך וצחקתי עליך ואמרתי לך שנתניה ובית"ר זה אותו צבע אז אפשר לסדר איזה משהו וחייכנו אחד לשני " אז הנה אחי יש לך את הפינה שלך אנחנו רק יכולים לזכור ולהנציח בנאדם שאי אפשר לתאר במילים רק "כמלאך גיבור" ככה אני רואה אותך. אתה היית בשבילי הכל אחי. ואני מאוד רוצה שהאנשים יכתבו לך וינציחו אותך כי אתה היית בנאדם מדהים, חייכני, אוהב, ותמיד מחייך ששמחת החיים לא נמחקת לך בחיים מהפנים ואני אחי נשארתי פה לעשות את המינימום מהדברים שהבטחנו אחד לשני אחי שלי, לעולם לא אשכח אז מפה אני רוצה להגיד תודה על הכל אח יקר.
שמך ודמותך נצורים בליבי לעד.

אוהב אותך ושמח וגאה פשוט גאה שיצא לי להכיר אח מילדות שתמיד היה בשבילי ואני הייתי בשבילו חלקנו הכל אחי נשאר לי המעט זה רק לעשות את מה שהבטחתי.
ואני בטוח שכל עם ישראל גאה בך.

אתה היית גיבור ושמך נצור בליבנו לעד.

אוהב ומתגעגע
אח שלך...אבי!"יהונתן שרעבי ז"ל (משמאל).


היה שרוף על מכבי נתניה.


יהונתן שרעבי ז"ל בשטח.


צהוב בחייו ובמותו.יהונתן שרעבי ז"ל (במרכז) וחברים.


"אתה היית בנאדם מדהים, חייכני, אוהב". יהונתן שרעבי ז"ל (משמאל).


מכבי נתניה - אהבתו הגדולה.
יום הזיכרון 2009: צפו בסרטון מיוחד של אתר "הקופסא-הדור הבא" לזכרו של סמל יהונתן (יוני) שרעבי ז"ל. צילום ועריכה: סשה רוזנבלט.

התמונות הן ברשות ואדיבות אבי לימורי.