התחלנו

02/07/2018 21:35 | מאת: רועי אלגרבלי

מכבי נתניה פתחה היום אחר הצהריים את עונת 18/19 באופן רשמי, שערכה אימון רשמי ראשון לעיני כ-1000 אוהדים, היה ניתן לראות את ההתרגשות הרבה בעיקר אצל שחקני הרכש.

קצת לפני האימון, נערכה מסיבת עיתונאים בהשתתפות סלובודאן דראפיץ' וערן לוי, הנה חלק מהדברים שנאמרו שם:

 

סלובדאן דראפיץ אמר: "אני מעוניין להמשיך כמו בעונה שעברה, בינתיים אנחנו בשלב הבנייה עדיין יש אפשרות שעוד שחקנים יגיעו או ייעזבו". שנשאל על מה שקרה שנה שעברה ומה ייקרה העונה אמר: "שנה שעברה אתם אמרתם שערן לא יכול לשחק בליגה ועלי מוחמד ודידייה קוגבניה,ואני אמרתי שיש לנו מה למכור. נכון שהקבוצות מכירים אותנו השנה ויישחקו נגדנו שונה, אני לא יכול להבטיח את אותה כמות הנקודות כמו בעונה שעברה אך יכול להבטיח כדורגל אקרקטיבי." בעניין הזרים אמר המאמן: "אנחנו לא רוצים להביא זר שישי אלא רק חמישה, אנחנו עוד לא יודעים לאיזה עמדה הוא יגיע".

הקפטן, ערן לוי נשאל על עזיבה אפשרית של דיא סבע ואמר: "אם הוא ייעזוב הוא ייחסר הוא עשה מעל המצופה במועדון ובכדורגל הישראלי, אני ארגיש כמו שלארי קאיודה אז עזב כי התיאום שלנו היה על עיוור, אבל כרגע יש לי שחקן חדש לדאוג וזה שובל גוזלן".

באימון הפתיחה נכחו כל שחקני הסגל, כולל דיא סבע וניקו אולסק שיש שמועות על עתידם, גם השחקנים שחזרו מההשאלה כמו תומר ליטבינוב,איילון ירושלמי, לני אהרון ועוד מספר שחקנים. שחקן הרכש שחתם כשעתיים לפני אימון הפתיחה, יניב בריק גם הוא היה באימון כמו גם הרכשים האחרים שובל גוזלן, דודי טוייטו והמגן היהודי-אמריקאי ג'ונתן בורנשטיין.

מכבי נתניה תערוך ב-5.7 ניסיון כלים ראשון שתשחק נגד בית"ר תל אביב רמלה במתחם האימונים שפירא.

יאללה נתניה!