פשוט חלשים

13/08/2017 20:51 | מאת: שלמה לוי

הרכב מכבי נתניה: דני עמוס ; ויקי כחלון , דודי תירם , חגי גולדנברג , קובי מור; עדי קוסטנטינוס, עלי מוחמד, נפתלי בלאי , דידייה קוגבנייה, לאנדרו ריביירו; ברק בדש.

מחצית ראשונה

מכבי נתניה פתחה את המשחק עם שליטה בכדור וכבר בדקה הרביעית השיגה כדור חופשי מצד ימין של המגרש. קוסטנטינוס הגביה את הכדור היישר לראשו של ברק בדש, שנגח החוצה.

בדקה ה-11 נפצע קובי מור המגן השמאלי של מכבי נתניה ונאלץ לצאת, דראפיץ' שהיה ללא מגן שמאלי מחליף נאלץ להעביר את נפתלי בלאי לעמדת המגן השמאלי שלא מוכרת לו והכניס את ניקו אולסק למרכז המגרש.

בדקה ה-15 לחץ של מכבי נתניה הוביל את בן בנימין לאיבוד כדור למוחמד עלי שהתקדם ובעט מה-20 מטר בעיטה חזקה שעברה מתחת לידיו של שוער רעננה אסף צור ולרשת: 0-1 למכבי נתניה ששלטה במשחק בדקות אלו. לאחר דקה נוספת הזדמנות נוספת של ברק בדש שנגח לאחר הגבהה של ויקי כחלון והכדור שוב הלך החוצה.

הפועל רעננה נכנסה למשחק רק בדקה ה-20 עם פריצה של שמעון אבו חצירא שנכנס לרחבה ובעט חזק אך דני עמוס היה במקום והדף את הכדור.

בדקה ה-26 החוסר במגן שמאלי הוביל לשער הראשון. מוחמד שכר פרץ מצד שמאל ונכנס לאמצע, בדרך עבר שכר מספר שחקנים של מכבי נתניה ומסר לאבו חצירא שמ-15 מטר בעט שטוח לפינה השמאלית של השער והשווה את התוצאה ל 1-1.

בדקה ה-29 הטעות של המשחק, דני עמוס תפס כדור שהוגבהה לרחבה ומסר לויקי כחלון , לחץ של התקפת רעננה הובילה את כחלון להחזיר לדני עמוס שניסה לכדרר ולעבור את אבו חצירא שגלש ולקח את הכדור מדני עמוס על סף רחבת ה-16, ג'ורדן פושה חלוץ רעננה היה במקום כדי לקחת את הכדור ולגלגל לשער החשוף.

בדקה ה-33 טעות נוספת של דני עמוס, בעיטה חופשית של הפועל רעננה מצד שמאל של המגרש הוגבהה על ידי אדאמוביץ היישר לתיבת החמד, דני עמוס פיספס את הכדור שאבו חצירא שיפשף עם הראש פנימה. 1-3 להפועל רעננה תוך 8 דקות.

בדקה ה-41 נפצע גם המגן הימני של מכבי נתניה ויקי כחלון. במקומו נכנס להופעת בכורה טים הויבך, הבלם הגרמני שהגיע ובקושי הספיק לעבור אימונים. חגי גולדנברג עבר לשחק בעמדת המגן הימני במקום כחלון והויבך למרכז ההגנה.


מחצית שנייה

בתחילת המחצית השנייה נכנס דיא סבע במקומו של עלי מוחמד ובהמשך גם עדן שרם במקומו של ברק בדש בכדי להכניס שחקנים רעננים להתקפה של מכבי נתניה.

בדקה ה-62 בעיטה חופשית לזכות מכבי נתניה. דיא סבע לקח את הבעיטה ובעט חזק לאמצע השער כדור שאסף צור שוער רעננה הדף בקושי החוצה. בדקה-73 בעיטה חזקה נוספת של דיא סבע כ-25 מטרים אלכוסנית מהשער של הפועל רעננה אשר הלכה לכיוון החיבורים אך גם הפעם אסף צור הדף את הכדור מחוץ למסגרת.

בדקה ה-74 נפצע מעט גם ניקו אולסק שנכנס כמחליף והוחלף על ידי ניסן דנון. כעבור דקה הגיע השער של מכבי נתניה, דידייה קובניה עשה דאבל פס עם ליאנררדו ריביירו על סף הרחבה, חודר פנימה ומול אסף צור בועט חזק לפינה ופנימה. 2-3 לרעננה.

מכאן ניסתה מכבי נתניה להקבקיע את שער השיוויון ואילו רעננה ניסה להעביר את הזמן וחיכתה לשריקת הסיום.

למרות 6 דקות תוספת זמן לא הצליחה מכבי נתניה להקיע את השלישי ודווקא רעננה הבקיעה את הרביעי שלה. חטיפת כדור של הפועל רעננה באגף השמאלי של ההגנה של מכבי נתניה הובילה את עמית כהן שנכנס כמה דקות קודם לכן לרוץ באגף ימין ולמסור למרכז הרחבה לכרם ארשיד שגם נכנס כמחליף שהסתובב על דודי תירם והכניע בפעם הרביעית במשחק את דני עמוס.

2-4 מאכזב לרעננה בסיום.