אין היגיון בקיבעון

06/10/2018 23:23 | מאת: נוי שני

ליגת העל, מחזור שישי: מכבי נתניה שיחקה חלש ולא נכון נגד המתפרצות של בני יהודה, במיוחד במחצית השנייה ואיפשרה לחניכיו של אבוקסיס לנצח ביהלום 1-3 בזכות צמד שערים מאוחרים.

סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה ירצו לצפות טוב טוב בוידאו של המשחק הערב בו מכבי נתניה כשלה במיוחד בחצי השני וירדה מנוצחת 3-1. צוות המאמנים הצהוב הימר על הגנה הגבוהה ושילם ביוקר לאחר שבני יהודה הביכה את נתניה פעם אחר פעם במתפרצות, שלוש מהן הסתיימו ברשת של דני עמוס.

במחצית הראשונה בדקות מסוימות ראינו קבוצה תוססת בצהוב, אבל היכולת במחצית השנייה לא הזכירה שום דבר. בחלוף שש דקות בצ'יראי התשחרר מההגנה של הכתומים (שהיום שיחקו בלבן), שלח כדור שטוח אבל חלש וזובאס לקח בקלות. קרלוס קוויאר כמעט כבש לאורחים בדקה העשירית אבל נגיחה שלו הלכה מעל השער לאחר כדור קרן. בדקה ה-20 בלימה גדולה של דודי טוויטו הצילה את נתניה ממבוכה במתפרצת של שי קונסטנטין ובני יהודה. נתניה החלה להיכנס למשחק בדקה ה-31 כאשר מלמד בעט כדור מסובב החוצה. כעבור שתי דקות בצ'יראי שיחרר למלמד שבעט מ-18 מ' מעל למסגרת.

בדקה ה-34 גבי קניקובסקי יורה כדור אדיר שפוגע בשחקן של בני יהודה וסוטה במעט מעל המסגרת לקרן. בדקה ה-37 שוב שיתוף פעולה טוב בין מלמד לביצ'ראי שמסתיים בבעיטה של המונטנגרי לפינה הימנית, זובאס קולט היטב. 0-0 בהפסקה.

נתניה לא עלתה למחצית השנייה. בדקה ה-58 תירם שולח כדור עומק סתמי לשום מקום ובני יהודה בראשות יובל אשכנזי וירדן שועה יוצאת למצפרצת קטלנית בסיומה שועה משאיר לצי'בוטה שמול עמוס בועט באלגנטיות פנימה: 0-1 לאורחים. בדקה ה-61 מוטי ברשצקי מחליף את גבי קניקובסקי. בדקה ה-65 שוב מתפרצת של בני יהודה, אך הפעם אשכנזי מתמהמה ומחמיץ הזדמנות פז להכפיל. בדקה ה-72 אביב אברהם יוצא ויונס מלדה נכנס במקומו. בדקה ה-76 נתניה חוזרת למשחק: גיא מלמד מייצר לעצמו מצב לאחר פעולה אישית וזובאס הודף לקרן. אולסק מרים למרכז, הכדור מגיע לתירם שדוחק מקרוב, זובאס מציל פעם אחת אבל תירם מגיע גם לריבאונד ומשכין את הכדור ברשת: 1-1 ושער שני העונה לבלם.

בדקה ה-83 פאטוס בצ'יראי הפעלתן פינה את מקומו עבור שובל גוזלן. בדקה ה-85 נתניה שילמה בגדול על הירדמות של הדקות האחרונות - עוד הרחקה סתמית חזרה לעבר השחקנים של אבוקסיס, דור ג'אן המחליף הרים וצ'יבוטה הסתנן בין כחלון לתירם כדי לנגוח עם החלק האחורי של הראש מעל עמוס ההמום: 1-2 לבני יהודה. נתניה שמה יהבה את ההתקפה בדקות שנותרו ובדקה ה-93 זאת הייתה דווקא בני יהודה שהיכתה בצהובים בשלישית: איסמעיל סורו שלח כדור ארוך, דור ג'אן דהר מול השער והשלים את המלאכה בקלות: 1-3 בסיום.

סטטיסטיקה וציונים

נגד

מכבי נתניה - בני יהודה 3-1

מסגרת: ליגת העל - מחזור 6

תאריך ושעה: 06/10/2018 19:45

האיצטדיון: היהלום; צופים: 

שופט: אוהד אסולין

שערים לנתניה

דודי תירם76'

ציוני השחקנים

N
דני עמוס5
N
ויקי כחלון5
N
דודי תירם5
N
טים הויבך 5.5
N
דודי טויטו 5.5
N
ניקולס אולסק5.5
N
עלי מוחמד5.5
N
אביב אברהם5
N
יונס מלדה 72, -
N
גבי קניקובסקי5.5
N
מוטי ברשצקי 61, 5
N
גיא מלמד6
N
פאטוס בצ'יראי6
N
שובל גוזלן 83, -

השחקן המצטיין

אין