"המטרה שלנו לשחק כדורגל חיובי"

21/10/2018 16:04 | מאת: רועי אלגרבלי

מכבי נתניה תצא ביום שני למשחק חוץ נגד מכבי חיפה, במטרה לקחת 3 נקודות ולצאת לדרך חדשה. רועי אלגרבלי מביא לנו את החדשות משתי הקבוצות למשחק הקרוב. צילום: ניר אנשר

מכבי נתניה מגיעה למשחק לאחר מחנה אימונים בצפון הארץ, במטרה לנצח את הירוקים מהכרמל ולצאת לרצף חיובי לאחר פתיחת עונה לא מוצלחת של חניכיהם של סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה. מאמן הקבוצה אמר היום במסיבת העיתונאים: "המטרה שלנו היא לשחק כדורגל טוב וחיובי, לא לקבל שערים בקלות כמו שקיבלנו בזמן האחרון."

בצד המקצועי, קיים סיכוי שהקבוצה, תפתח במערך עם חלוץ אחד בחוד ואף אולי ששחקן הרכש סתיו פיניש ייכנס על חשבונו של של גבי קניקובסקי.

הרכב משוער: דני עמוס,ויקי כחלון,ברנקו ורגוץ',דודי תירם(טים הויבך),ג'ונתן בורנשטיין,עלי מוחמד,ניקו אולסק,אביב אברהם,גבי קניקובסקי(סתיו פיניש),פאטוש בצ'אירי וגיא מלמד.

גם במכבי חיפה לא שקט לקראת משחק, כאשר גם שם הפסד יוביל ללחץ גדול במערכת, הירוקים מגיעים עם סגל די מלא למעט רמי גרשון שימשיך להיעדר, מיכיל קראמר החלוץ המאכזב של הירוקים, ככל הנראה ימשיך לפתוח ב11 של פרד רוטן במטרה שיבקיע וייכנס לכושר משחק.

הרכב משוער: גיא חיימוב,ארנסט מאבוקה,אטיין ריינן,אליסון דוס סאנטוס,סאן מנחם,נטע לביא,ג'ורג' מנדז'ק,שלומי אזולאי,ניקיטה רוקאביצה,מוחמד עוואד,מיכיל קראמר.