המשכיות

25/08/2017 15:04 | מאת: גלעד שפריר

מאמן הקבוצה, שי ברדה, מצפה למשחק קשה ואמר בראיון לאתר 'הקופסא הדור הבא': "הפועל עכו תסגור את המשחק ותשחק על מתפרצות ואם תכבוש היא תשחק סגור, כדי לשמור על התוצאה".

בנתניה מוכנים למשחק מול הצפוניים מעכו ומאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ, אמר ביום הבוקר לגבי השאלה איך תשפיע התוצאה בבאר שבע על השחקנים: "אנחנו תמיד מלמדים את השחקנים להיות צנועים ואני מקווה מאוד שזה לא ישפיע".

לגבי המשחק עצמו אמר סלובו: "עכו היא קבוצה מסוכנת ואם ניתן להם לשחק הם ישחקו. לא אכפת לנו אם עכו מועמדת לירידה, כל קבוצה היא ראויה ואנחנו צריכים לכבד אותה".
על סוגיית החלוץ אמר המאמן: "אם לא נמצא אקס פקטור, אז לא נחתים כדי לסמן וי. בימים האחרונים יש גישושים עם כל מני חלוצים, אבל אנחנו רוצים ללכת על שחקן מיוחד, אחד שיקפיץ אותנו מדרגה. אם לא נמצא שחקן כזה, נסתדר עם הסגל הזה עד ינואר" .

מכבי נתניה, תפתח, כנראה, באותו מערך שפתחה בטרנר בשבוע שעבר.

ייעדרו מהמשחק: ברנקו ורגוץ' – מחלים מפציעה, גיא גרוס – מחלים מפציעה, בן צעירי – שהורחק בבאר שבע.
את מקומם של ורגוץ' וגרוס, יתפסו שני בלמי הרכש, שצוותו במרכז ההגנה בבאר שבע ושני המגנים" חגי גולדנברג משמאל וויקי כחלון מימין.

בקישור לא יהיה שינוי מהשבוע שעבר, בקישור האחורי ישחק דן גלזר ולצידו עלי מוחמד ואביב אברהם, כאשר ערן לוי, קפטן הקבוצה, דיא סבע וחלוץ הרכש עדן שרם, שהגיע ביתר תל אביב רמלה  ינסו להטריד את הגנת העכואים.

הרכב משוער:

דני עמוס, ויקי כחלון, טים הויבך, דודי תירם, חגי גולדנברג, דן גלזר, עלי מוחמד, אביב אברהם, ערן לוי, דיא סבע, עדן שרם.