משחק מפתח

15/10/2017 22:39 | מאת: גלעד שפריר

לאחר הניצחון המוחץ ביהלום, שבו הביסו החניכים של סלובודאן דראפיץ' את מכבי פ"ת בשיעור 0-4, יוצאים היהלומים למשחק חוץ קשה בטדי מול הקבוצה המקומית, בית"ר ירושלים, שנוצחה במחזור הקודם בתוצאה 2-1 ע"י בני סכנין.

המשחק יתקיים במסגרת המחזור השביעי של ליגת העל, הצהובים של סלובוברדה, יגיעו למשחק מהמקום השני ותכונה רבה ניכרת באוהדי הקבוצה מעיר היהלומים, שקנו כבר כ- 2000 כרטיסים למשחק.

מאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ' אמר במסיבת העיתונאים לפני המשחק: "בית"ר דומה לנו במובן מסוים. זו קבוצה של יכולת אישית והתקפה שתצא קדימה ועבורנו זה מעולה. אם ננצח כמובן שזה יאמר שאנחנו רצים חזק בצמרת, אבל ההצהרה האמיתית שלנו היא שיש לנו שיטה ואנחנו לא זזים ממנה".

כמו כן, הוסיפו בנתניה: "יהיה משחק מעניין, זה בטוח. מדובר בשתי קבוצות התקפיות ונקווה שההר לא יוליד עכבר. אין ספק שזה משחק מפתח עבורנו. עברנו כבר את הפועל באר שבע, מכבי תל אביב ואם ניראה אותו דבר מול בית"ר ירושלים, נוכיח לעצמנו שאנחנו בדרך הנכונה ושאנחנו צריכים להיות בצמרת".

סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה, הקרינו לחניכיהם קטעים ממשחקיה של בית"ר ירושלים והדגישו את משחק ההתקפה הבית"רי ובמיוחד את איתי שכטר, עידן ורד וחן עזרא.

אתר "הקופסא הדור הבא" ילווה, כמו בכל משחק את הקבוצה ומאחל ליהלומים הצלחה רבה במשחק וקורא לאוהדי הקבוצה, לתמוך בשחקנים וכמובן יעביר עדכונים לאוהדים בסיום המשחק.

הרכב משוער:

דני עמוס, חגי גולדנברג, ברנקו ורגוץ’, טים הויבך, קובי מור, עלי מוחמד, ניקולס אולסק, דידייה קוגבניה (אביב אברהם), דיא סבע, ערן לוי ואלחסן קייטה.